Motoryat.com Türkiye nin En Özel Deniz Araçları Adresi.
Kategoriler
Motoryat (281)
Fiber Tekne (90)
Motoryat (43)
Ahşap Tekne (19)
Sürat Teknesi (19)
Balıkçı Teknesi (18)
Offshore (18)
Bot (11)
Yelkenli (10)
Ahşap yat (10)
Sandal (7)
Gezi Gemisi (7)
Compozite Tekne (5)
Sürat teknesi (4)
Hovercraft (2)
Dıştan Takma Motorlar (2)
Hizmet Teknesi (2)
Trawler (2)
Elektrikli Motorlar (2)
Paraşüt Teknesi (1)
Su Sporları (1)
Deniz Motoru (1)
Gulet (1)
Lobster (1)
Katamaran (1)
Fiber Kano (1)
Diğer (3)
Ekipman (Güvenli E-Ticaret) (689)
Bağlama-Demirleme (264)
Baş Pervanesi (73)
Balıkçılık (62)
Bakım-Boya-Kimyasal (60)
Elektrik (30)
Güvenlik (29)
Motor (24)
Su Sporları (21)
Şisme bot (18)
Yelken Direk Ekipmanları (17)
Marin Güneş enerji (13)
Elektronik (8)
Motor Yedek Parça-Aksesuar (7)
Marina Hizmet Araçları (6)
Dümen & Kumanda (5)
Tekne (5)
Güverte (5)
Marina Araçları (5)
Jetski Platformu (3)
Yat Tekstil & Dekorasyon (3)
Denizcilik Eğitimi (2)
Dizel Motor Parça-Aksesuar (2)
Pis Su (2)
Sintine (2)
Giyim (1)
Kabin (1)
Diğer (17)
Bakım Onarım (14)
Bakım Onarım Alanı (6)
Elektrik & Elektronik (2)
Döşeme & Yelkenler (1)
Marangoz Mobilya Döşeme (1)
Makine & Seyir Sistemleri (1)
Kışlık Bakım (1)
Boya Zehirli Gelcoat (1)
Diğer (1)
Gezi Tur (12)
Kiralık tekne (3)
Kiralık Motoryatlar (3)
Yat Kiralama (2)
Yat Gezisi (1)
Tekne Kiralama (1)
Yemekli Boğaz Turu (1)
Boğaz Turları (1)
Kariyer (21)
Eleman Arayan (6)
İş Arayan (15)
Gizlilik Politikası
 
Motoryat.com Üyelik Sözleşmesi

 
Motoryat.com Son Kullanıcı Üyelik Sözleşmesi

Öncelikle Motoryat.com | Türkiye nin En Özel Deniz Araçları Adresine hoş geldiniz. Motoryat’da ilan ekleyebilmek ve bazı hizmetlerden yararlanabilmek için üye olmanız gerekiyor. Aşağıdaki üyelik sözleşmesinde denizpazarı’nda yer alan kapsamları ve uymanız gereken koşulları bulacaksınız. MOYORYAT.COM .hoşgeldiniz.


1. İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır), Motoryat.com (bundan böyle MOTORYAT olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.motoryat.com internet adresinde ürün alımı veya satışı yapmak üzere yer alan tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle KULLANICI veya KULLANICILAR olarak anılacaktır) ile MOTORYAT arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır. 

2. www.motoryat.com'a üyelik hakkınız “üyelik formunu” eksiksiz doldurulmanız ardından aktif hale gelecektir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık doldurulması zorunludur. 

3. KULLANICILAR, MOTORYAT’a üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME'nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler. 


4. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, MOTORYAT tarafından kabulü ile ŞÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer. 

5. MOTORYAT, SÖZLEŞME'yi tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. 

6. KULLANICILAR, www.motoryat.com içinde ürünlerini tanıtmak için kendilerine özel olarak hazırlanan sayfaları ve ön plan alanlarını kurabilirler. Bu tip hizmetleri tercih eden üyelerimiz, bununla ilgili ayrıştırılmış ücretleri ödemek mecburiyetindedirler. 

7. Aksi belirtilmediği taktirde, MOTORYAT ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir. KULLANICILAR, MOTORYAT üzerinden gerçekleştirdikleri ticaretten, alım/satımdan kaynaklanabilecek tüm banka komisyonu, BSMV, KDV, ÖTV, vergi, pul, harç, vs. ödemeleri ilgili kurumlara yapmayı kabul ve beyan eder. 

8. www.motoryat.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı kullanılamaz. 

9. Yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak www.motoryat.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu KULLANICI veya KULLANICILAR hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir. 

10. MOTORYAT tüm KULLANICILARIN kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 8. maddede yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder. 

11. MOTORYAT  hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICILARIN üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir. 


12. MOTORYAT, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 

13. www.motoryat.com' un amacı, herkesin ilan verebileceği 24 saat açık bir sanal denizpazarı hizmeti sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse üyelerin girdileri yönünden www.motoryat.com' a hiçbir sorumluluk yüklenemez. KULLANICILAR arasındaki hiçbir işlemde, MOTORYAT 'ın bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar dışında, hukuki sorumluluk taşımaz. 

14. İsim haklı marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz. 

15. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple MOTORYAT 'a rücu kesinlikle mümkün değildir. 

16. www.motoryat.com üzerinden gerçekleşen işlemler ile MOTORYAT 'ın doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir bağlantısı olmamasından mütevellit, KULLANICILAR, www.denizpazari.com’daki işlemlerden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep veya hasar beyanlarından, MOTORYAT ’ın sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı işbu SÖZLEŞME'yi onaylayarak ve www.motoryat.com’a üye olarak peşinen kabul ve beyan eder. 

17. MOTORYAT , www.motoryat.com üzerinde hileli, siyasi ve dini amaçlı, yanıltmaya yönelik, eksik ve/veya yanlış beyanda bulunan ve/veya herhangi bir satın alma/satış işlemi gerçekleştiren KULLANICILAR'ın tek taraflı olarak herhangi bir onay gerektirmeden ve önceden uyarıda bulunmadan geçici ve/veya süresiz olarak üyelikten ihraç etme hakkına haizdir. 

18. MOTORYAT ’ın tamamıyla kontrolü dışında, internet kullanımından (elektrik kesintisi, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi) dolayı birçok sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden, MOTORYAT  hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve güvenli hizmet vereceğini garanti veya taahhüt edemez. 

19. MOTORYAT  ve KULLANICI, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır. 

Ondokuz (19) maddeden ibaret bu üyelik genel prensipleri aynı çerçevede tarafları bağlayıcı niteliktedir.

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

     Bilgilerinizin Güvenliği ve Saklanması

Sitemizde üyelerin sadece kişisel (ad soyad, telefonlar, eposta vb.) , adres ve fatura bilgileri saklanacaktır. 
Kredi kartı bilgileriniz sitemizde saklanmayacaktır. Kredi kartı ödemeleri "Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfası" aracılığıyla yapılacaktır. 

Bizde saklanan bilgilerinizi hangi amaçlar için kullanacağımız aşağıda yazılıdır. 
Genel prensibimiz kişisel bilgilerinizin hiç bir şekilde üçüncü kişi ya da kurumlara verilmemesi yönündedir ,detaylı bilgiler aşağıda yazılıdır. 

Bilgilerin saklandığı sunucuya sadece web sitesinin bulunduğu sunucudan erişilebilmektedir , bunun dışından tüm erişimler kapatılmıştır. 
Kredi kartı ödemeleri "Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfası" aracılığıyla yapılacağından ; sitemizde SSL şifrelemesi kullanılmamaktadır. Kredi kartı numaralarının sitemizden çalınması imkansızdır çünkü bu numaraları sadece banka sistemlerine girmektesiniz. 
 
     Kişisel Bilgileriniz

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır. Bize verdiğiniz eposta adresiniz (aynı zamanda kullanıcı adınız) sadece bizim taramızdan  ve ilanlarınızla ilgili sistem tarafından gizlenerek sizinle iletişimde kullanılacaktır. Site üzerinde veya herhangi bir yerde eposta adresiniz başkalarıyla paylaşılmamaktadır.

Belirtilen diğer profil detaylarınız (ev telefonu, iş telefonu , cep telefonu , şehir bilgisi vb.) ilanınızla ilgilenenlerin size daha çabuk ve kesin ulaşmalarını sağlayacaktır.
 
     Adres ve Fatura Bilgileriniz

Sistemde kayıtlı olan temel adresiniz , diğer adresleriniz ve fatura bilgileriniz (telefonlar dahil) sadece faturaların size ulaşmasında kullanılan zarfların üzerinde kullanılacaktır. Bu amaç dışında hiç bir şekilde başka özel ve tüzel kişiliklere verilmeyecektir. 
 
     Kredi Kartı ve Ödeme Bilgileriniz

Kredi kartı bilgileriniz sitemizde saklanmayacaktır. Kredi kartı ödemeleri "Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfası" aracılığıyla yapılacaktır. 
Kredi kartı bilgileriniz teslimat adresine gönderilecek faturalarda yazılı olmayacaktır. 
 
 
Yukarıda açıkladığımız tüm maddelerle ilgili yorumda ve öneride bulunmanızdan memnuniyet duyarız. Bunun için İletişim bölümünde yer alan formu kullanabilirsiniz
 
Kurumsal
Hakkımızda
İnsan Kaynakları
Deniz Araçlari
İletişim
Hizmetlerimiz
Mağaza Aç
Banner Reklam Ver
Güvenli eTicaret
Müşteri Hizmetleri
Kullanım Şartları
Banka Hesap Bilgileri
Gizlilik Politikası
Teslimat Bilgileri
THKK
Sosyal Medya

Copyright © 2019 | Motoryat.com | Türkiye nin En Özel Deniz Araçları Adresi. Denize Dair Her Şey | Her Hakkı Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.